متولد شدن ایران توافق خارجی سیاست

متولد شدن: ایران توافق خارجی سیاست اوباما آمریکا اوباما ایرانی مذاکرات آمریکایی مذاکرات هسته ای

مارکیزیو بعد از ۲۵ سال یوونتوس را ترک کرد

هافبک ایتالیایی بانوی پیر تنها تیم دوران بازیگری‌اش را با توافقی دو جانبه ترک کرد. مارکیزیو بعد از ۲۵ سال یوونتوس را ترک کرد عبارات مهم :..

ادامه مطلب

هیچ چیزی زیباتر از حضور در فینال جام جهانی نیست / سرمربی تیم ملی فرانسه

سرمربی تیم ملی فرانسه ضمن تمجید از عملکرد کروات‌ها حضور در فینال جام جهانی را اتفاق قشنگی دانست. سرمربی تیم ملی فرانسه: هیچ چیزی زیباتر از حض..

ادامه مطلب

فنرباغچه و بیشکتاش با ۱۰ میلیون یورو به دنبال انصاری فرد

به گزارش ایسنا و به نقل از رادیو ورزش یونان، کریم انصاری فرد که فصل گذشته عملکرد خوبی در المپیاکوس داشت، در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر تیم مل..

ادامه مطلب

ششمین قهرمانی متوالی باوارایی‌ها ، بایرن مونیخ با پیروزی بر آگسبورگ قهرمان شد

به گزارش مهر، تیم فوتبال بایرن مونیخ روز شنبه در چارچوب هفته بیست و نهم رقابتهای بوندس لیگا در زمین آگزبورگ به پیروزی ۴ بر یک دست یافت. بایرن مون..

ادامه مطلب

یک گل و کلی بازی سرد! ، پیروزی استقلال برابر پرسپولیس در نیمه اول

تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در شرایطی هشتاد و ششمین دیدار تاریخ خود را شروع کردند که علاوه بر حضور پرشور تماشاگران، مدیر فیفا هم در ورزشگاه حضور دارد. ..

ادامه مطلب

طارمی در رده سوم ، بونجاح بازیکن هفته لیگ قهرمانان

مهاجم الجزایری السد که توانست دو گل به پرسپولیس بزند عنوان عالی ترین بازیکن هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورد و طارمی در رده سوم قرار..

ادامه مطلب

مجتبی جباری نایب مدیر اتحادیه بازیکنان شد

به گزارش ایلنا، با پیشنهاد مجتبی جباری و پیگیری های منوچهر بهمنی اتحادیه بازیکنان با پشت سر گذاشتن مراحل قانونی تشکیل شد که می تواند اتفاق خوبی جهت ف..

ادامه مطلب

آخر فصل ، برانکو دنبال دریافت طلب‌هایش, تمدید قرارداد

به گزارش خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس با پیشنهاد تمدید قرارداد روبرو شده است هست. این مربی ولی هنوز قرارداد تازه ای امضا نکرده چراکه ابتدا من..

ادامه مطلب

تلاش مجلس جهت راضی کردن طرفداران تیم استقلال

رئیس فراکسیون ورزش گفت: هیئت مدیره کلوب استقلال دچار چند دستگی شده است است و با هر کدام از بازیکنان به نحوی خاص برخورد می‌کند. تلاش مجلس جهت راضی..

ادامه مطلب

محمد نصرتی نفتی شد

به گزارش ایسنا، محمد نصرتی که در لیست خرید حمید درخشان قرار گرفته بود، در جلسه با ورمقانی سرپرست تیم از نظر مالی با کلوب نفت به توافق رسید و قرارداد یک ساله خو ..

ادامه مطلب